Osm nových automobilů pro terénní služby
9. ledna 2023 Tiskové zprávy

Osm nových automobilů pro terénní služby

Charita Uherské Hradiště si díky dotaci z Evropské unie nadělila dárek v podobě osmi nových automobilů Toyota Yaris. Jedná se o automobily ve verzi plug in hybrid, což je kombinace elektrického a benzinového motoru.

„Nové vozy budou sloužit terénním sociálním službám. Vzhledem k tomu, že se naše vozidla pohybují velmi často ve městech, je tento nákup malým příspěvkem naší Charity k ochraně životního prostředí regionu,“ informoval zástupce ředitele a projektový manažer Dalibor Jirásek. Automobily se podařilo Charitě Uherské Hradiště získat díky dotaci Evropské unie.
REACT EU+MMR Barevné
Konkrétně se jedná o projekt s názvem Obnova vozového parku pro sociální služby Charity Uherské Hradiště. Cílem projektu je obnova části vozového parku. V minulém roce byly z tohoto projektu pořízené dva nové vozy značky Ford, které prošly přestavbou, aby mohly sloužit k přepravě imobilních klientů.  Zaměstnanci uherskohradišťské charity si osm nových automobilů značky Toyota Yaris odvezli 3. ledna z firmy T-Motor Zlín.

Ředitel Charity Uherské Hradiště přebral ve Zlíně klíče od osmi automobilů Toyota Yaris.  Pracovníkům uherskohradišťské charity slouží osm nových automobilů Toyota Yaris. Pracovníci terénních služeb se radují z osmi nových vozů značky Toyota Yaris.

Lenka Fojtíková

PR
Tel.: 774 831 582 E-mail: 7.AuRW-g5mvu5f56LTHr8Z8a%mrhT65j4mnhTj