Elektrická polohovací postel 

Lůžko s nastavitelnou výškou roštu a polohováním trupu a dolních končetin pomocí elektrického ovladače. Lůžko je včetně matrace, postranic a hrazdy.

 

 

Mechanický vozík

Lehký skládací vozík s odnímatelnými postranicemi a podnožkami. 

Chodítka 

Jsou určena pro osoby se sníženou mobilitou a osoby s tělesným postižením. Slouží jako opora a odlehčení dolních končetin při chůzi a nácviku chůze, při poúrazových a pooperačních stavech a následné rehabilitaci.

Chodítko čtyřkolové pevné

Lesklé skládací chodítko s pevnou a stabilní konstrukcí, výškově nastavitelné. Vhodné pro nácvik chůze a přesun na kratší vzdálenosti.  Chodítko čtyřbodové krokovací – lehké skládací chodítko, se stabilní konstrukcí, střídavě pohyblivé pomocí krokovacího kloubního mechanismu. 

Chodítko vysoké podpažní 

Pojízdné vysoké podpírající uživatele jako berle.

 

Chodítko vysoké s oporou předloktí

Pojízdné vysoké chodítko s opěrkami předloktí a samostatnými brzdami.

Chodítko vysoké s opěrnou plochou U – pojízdné chodítko s výškově nastavitelnou podpůrnou deskou. Velmi dobře ovladatelné a stabilní, určeno pouze do interiéru. Vhodné zejména pro rehabilitaci.

 

Chodítko tříkolové a čtyřkolové

Chodítka s brzdami a výškově nastavitelnými rukojeťmi. Je vhodné pro venkovní chůzi. Je také uzpůsobeno k transportu drobných předmětů.

Antidekubitní matrace s pulsátorem

Je určena pro osoby dlouhodobě upoutané na lůžko, u nichž je nebezpečí vzniku dekubitů, nebo k léčbě dekubitů již vzniklých. Nafukovací matrace má dvě oddělené komory, ve kterých se střídá tlak a tím se mění plocha zatížení určitých partii pokožky. Pulsátor je s možností mechanické regulace tlaku. 

Stolek k lůžku pevný/pojízdný

Slouží k obsluze osob ležících na lůžku (k podání jídla a nápojů, ke čtení, atd.). Je výškově i úhlově nastavitelný.

 

Toaletní vozík/židle

Pro uživatele, kteří z nějakého důvodu nemohou použít standartní toaletu (bariérové prostředí, velká vzdálenost, nízká toaleta). Židle je pevná a stabilní s odklopnými područkami. Vozík má zadní kolečka s brzdou, odklopné područky a podnožky.

Hrazda samostojná

Slouží jako opora při vstávání například z postele nebo z křesla.

Sedačka na vanu

Méně pohyblivým uživatelům usnadňuje osobní hygienu.

Kyslíkový koncentrátor

Je speciální dýchací přístroj, který přivádí čistý kyslík v co nejvyšší koncentraci přímo k dýchacímu ústrojí uživatele, tedy nosu.

Nebyly nalezeny žádné multimediální galerie.