Oznámení o zrušení benefičního koncertu pro Antonínek
16. února 2021 Rurika B

Oznámení o zrušení benefičního koncertu pro Antonínek

Informace o zrušení benefičního koncertu pro Antonínek

 
 
Benefiční koncert Hradišťanu s Moravskou filharmonií Olomouc pod vedením pana Stanislava Vavřínka ve prospěch Domácího hospice Antonínek, který se měl uskutečnit 2.3.2021 od 19:00 je zrušen.
K tomuto rozhodnutí přistoupila Charita Uherské Hradiště po domluvě s vystupujícími i ostatními partnery vzhledem ke stále neutěšené epidemiologické situaci v souvislosti s nákazou Covid - 19 a v souladu s vládními opatřeními.
Zakoupené vstupenky budou refundovány následujícím způsobem:
Vstupenky zakoupené on-line přes portál Ticketstream.cz převodem na účet kupujícího, o zrušení koncertu bude informovat Ticketstream.cz elektronickou formou všechny, kteří si takto vstupenku na koncert zakoupili. Více informací o vrácení vstupenek zakoupených v síti Ticketstream naleznete zde: https://www.ticketstream.cz/refundation
 
Vstupné za vstupenky zakoupené fyzicky bude možno vrátit jen na předprodejních místech, kde byly vstupenky zakoupeny proti jejich vrácení, do 2.6.2021. O možnostech otevření prodejních míst se předem informujte (vzhledem k vládním nařízením mohou být ještě uzavřena), ICM Hluk: tel.: 724 068 767, paní Dita Mrázková, MIC Uherské Hradiště: tel.: 605 203 053, paní Hana Patková.
Charita Uherské Hradiště předem děkuje všem, kdo se vzdávají vrácení vstupného ve prospěch Domácího hospice Antonínek Charity Uherské Hradiště.
 

 
 
 
 
 
 

Radek Nohál

Domácí hospic Antonínek